BAKIMLI KADIN NASIL OLUNUR ÖZGE ÖZEL SIRLARI

Özge Özel’in kendi karışımları ile hazırladığı ve satışa çıkardığı saç vitamini sayesinde saçlar artık daha gür ve canlı. Özellikle dökülmeler, kepek, aralarda açıklıklar, saçkıran, cansız görünüm gibi durumlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

BAKIMLI KADIN NASIL OLUNUR ÖZGE ÖZEL SIRLARI

Bakımlı ve güzel görünmek için illaki her daim makyajlı gezmeye gerek yoktur. Kadınların en çok dikkat ettiği bir durum olan bakım Özge Özel’in özel sırlarıyla oldukça kolaydır. Bakımlı ve eskisinden daha güzel olmak istiyorsanız öncelikle cildinizde ya da yüzünüzde sizi rahatsız eden bir görüntüyü yok etmeye karar vererek işe başlayabilirsiniz. Uzun yıllardır binlerce kadını güzelleştiren ve kendini daha iyi hissetmesini sağlayan güzellik koçu Özge Özel bazı sırlarını kadınlar için paylaşıyor. Son derece kaliteli ve güvenilir teknolojik cihazlar ile cilt yenileme teknikleri yaptırabilirsiniz. Sonrasında ise Özge Özel’in tavsiye ettiği kremleri kullanabilirsiniz.

Özge Özel Saç Bakımı

Saç bakımı da tıpkı cilt bakımı gibi oldukça önemlidir. Kullanılan şampuanlar kimyasal içerikli olduğu için zamanla saçlarda dökülme, kepek, deride kaşıntı gibi durumlar meydana çıkmaktadır. Ayrıca saçları çok sıcak ya da çok soğuk suyla yıkamakta zarar verir. Saçlarımızın daha doğal olması ve kötü görünmemesi için mümkün olduğunca ısı ürünlerinden kaçınmalıyız. Özge Özel’in kendi karışımları ile hazırladığı ve satışa çıkardığı saç vitamini sayesinde saçlar artık daha gür ve canlı. Özellikle dökülmeler, kepek, aralarda açıklıklar, saçkıran, cansız görünüm gibi durumlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu uygulama 3 ile 8 seans arası sürebilmekte ve 15 günde bir uygulanmaktadır.

Cilt Temizleme Cihazı

Cilt temizleme cihazı cildinizde ki tüm gözenekleri açarak ölü hücreleri yok etmektedir. Cilt üzerindeki yağ, kir gibi kalıntıları yok ederek derinlemesine temizlik sağlar. Kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak cilt renginin eşitlenmesine yardımcı olur. Gözenekleri sıkılaştırarak adeta bir detoks etkisi yaratır. Özge Özel merkezlerinde kullandığı en iyi ve kaliteli cihazlar sayesinde oldukça popüler biridir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ve doğal ürünleri sayesinde kişiye en iyi bakımı sağlamaktadır. Yapılan işlemlerin seans süreleri ve sayıları işleme göre değişir. Sizde tüm güzellik ve bakım sırlarına, makyaj tekniğine ve yaptığı tüm işlemlere sosyal medya hesaplarından ve videolarından bakabilirsiniz. Ayrıca merkezlerini arayarak detaylı bilgiyi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Kaynak:ozgeozel.com.tr